Zajęcie rachunku bankowego

Ranking kont bezpiecznych od komornika

najlepsze konta bankowe bez komronika

Jak to możliwe, że jednemu dłużnikowi komornik zajmuje konto bankowe w ciągu tygodnia, a drugi, mający kilka egzekucji jednocześnie,  cieszy się swobodą w korzystaniu ze swojego konta bankowego latami?

Odpowiedź jest banalna: są banki, w których konta komornicy zajmują od razu, a są banki do których komornicy zaglądają sporadycznie.

Ranking kont bezpiecznych od komornika

Pomóż tworzyć ranking kont bez komornika. Jeśli posiadasz konto osobiste nie zajęte przez komornika pomimo trwającej egzekucji od minimum 6 miesięcy, koniecznie powiedz o tym, gdzie ryzyko zajęcia konta przez komornika jest najniższe. Nich Twój głos zdecyduje o pozycji w rankingu kont bezpiecznych od komornika. Kliknij na nazwę banku i oceń ryzyko zajęcia komorniczego na podstawie swoich doświadczeń z kontem przez ten bank prowadzonym.


Error: Your Requested widget " bhittaniplugin_kkstarratings_widget-3" is not in the widget list.
 • [do_widget_area footer-1]
  • [do_widget_area footer-2]
   • [do_widget_area footer-3]
    • [do_widget_area sidebar-1]
     • [do_widget id="search-2"]
     • [do_widget id="rpwe_widget-2"]
     • [do_widget id="ai_widget-2"]
     • [do_widget id="recent-comments-2"]
     • [do_widget id="archives-2"]
     • [do_widget id="bhittaniplugin_kkstarratings_widget-2"]
     • [do_widget id="text-4"]
    • [do_widget_area widgets_for_shortcodes]
     • [do_widget id="bhittaniplugin_kkstarratings_widget-3"]
     • [do_widget id="bhittaniplugin_kkstarratings_widget-4"]
    • [do_widget_area wp_inactive_widgets]
     • [do_widget id="text-3"]

    Konto bez komornika – czy to możliwe?

    Posłużmy się przykładem. Romek ma od kilku lat czynne egzekucje komornicze. Gdy się zaczęły, komornicy zajęli błyskawicznie jego konto w mBanku i wówczas nie przypuszczał on nawet, że może istnieć coś takiego jak konto bezpieczne od komornika.

    Postanowił uciec do internetu. Założył typowo internetowe konto w Toyota Bank. Przetrwało 3 miesiące. Romek zaczął czytać informacje dostępne w internecie na temat kont bezpiecznych od komornika. Znalazł konto, które wówczas nie było widoczne w systemie OGNIVO. Konto osobiste w Credit Agricole – uznane mianem konta bez komornika. Przez pierwsze 2 miesiące tylko obserwował, przez kolejne kilka zaczął obracać niewielkimi sumami. Po roku zapomniał o komorniku i niebezpieczeństwie zajęcia przez komornika konta bankowego. Używał konta jak każdy człowiek bez komornika na karku. Egzekutor zachowywał się jak głuchy i ślepy. Jakby konto w Credit Agricole było dla niego niewidzialne.

    Pomimo tego, że każde założone (na próbę, w celu sprawdzenia) konto osobiste było zajmowane prawie natychmiast, konto w banku Credit Agricole z niewyjaśnionych względów wciąż pozostawało wolne od zajęć komorniczych.

    Choć jest to zaprzeczeniem logiki, istnieje coś, co sprawia, że konta w niektórych bankach padają łupem komornika praktycznie zaraz po założeniu. A niektóre przez lata pozostają od komornika bezpieczne….

     1. Niemieckie konto w internetowym banku n26 nie musisz miec niemieckiego nr tel meldunku musisz wpisac tylko adres w celu wysylki karty niestety w niemczech wygodna apka na telefon do wyboru j angielski lub niemiecki apki jak i weryfikacja w tym samym jezyku co aplikacja pokazuje sie dowod do kamerki jak selfie lub revolut nie bd sie rozpisywal you tube sa filmy co i jak

      1. Niestety dla wielu podanie adresu do wysyłki w Niemczech jest nierealne. Dodatkowo pominął Pan fakt, że trzeba wskazać nie tylko gdzie karta ma być wysłana, ale również oświadczyć, że jest się rezydentem Niemiec. Co dla mnie osobiście jest dziwne skoro cennik jest wyraźnie kierowany do mieszkańców krajów Strefy Euro.

    1. Jeśli tak jak ja posiadasz zajęcie konta bankowego i komornik zabiera ci 100% lub 50% twojego wynagrodzenia napisz do mnie a powiem ci jak zalozyc darmowe konto na ktore beda przelewane pieniadze niewidoczne w systemie ognivo.

     1. Mam zblokowane konto w mbank i inteligo proszę podac jak załozyc konto na ktore beda przelewane pieniadze niewidoczne w systemie ognivo

     2. Witam
      Podobno wiesz jakie konto otworzyć bez wiedzy komornika żeby się nie dowiedział o tym można się dowiedzieć cośna ten temat wiem że zagranicą ale w polsce mnie interesuje słyszałem że Toyota Bank Bank Zbożowy i SKOK ale ile w tym prawdy?/

      1. Witam szukam pomocy potrzebuje konta wolnego od komornika przynajmniej kilka miesięcy może polecacie jakiś bank bardzo dziękuję za pomoc.

     3. witam, prosze o kontakt. omornik zabiera mi wszystko a ja nie mam jak zarobic na dlugi, potrzebuje zeby dal mi odetchnac bo jak zabierze mi pieniadze na rozwoj to napewno go nie splace i nie przezyje

     1. [wycięta reklama -> chcesz się reklamować zapraszamy do kontaktu, inni mogą więc Ty też dasz radę]
      Napisz jesli masz problem z zajeciem konta gdy komornik zabiera ci wszystkie pieniadze lub 50%
      Legalny sposob aby otrzymac cale wynagrodzenie od pracodawcy

       1. Nie ma czegoś takiego, jak legalne uniknięcie zajęcia pensji, gdy jest się pracownikiem. Przecież to byłoby kpiną z państwa i praworządności. Jeśli komornik zajmuje pracownikowi pensję (wynagrodzenie) to pracodawca musi odpowiednią część tej pensji oddać – a ile, regulują ściśle przepisy. I nie ma od tej reguły odstępstwa.
        Zatem, aby móc u danego pracodawcy wciąż pracować i zarabiać, ale nie oddawać swojej wypłaty komornikowi, musisz z formalnego punktu widzenia przestać być pracownikiem. Zatem możesz:
        – zwolnić się i pracować na czarno
        – zwolnić się i pracować jako podwykonawca (spółka z o.o. lub zagraniczna)

        1. Nie tylko.. Mozesz zawrzec umowe pisemna z pracodawca, ze zadasz aby pensja byla wyplacana “na reke”, a komornik nie moze zmusic pracodawcy zeby ten bezposrednio oddawal mu (komornikowi) czesc wyplaty.

    2. dobrym rozwiazaniem tez jest załozenie konta na dziecko i tam lokowac drobne kwoty, jestesmy włascicielem konta , mamy karte, ale konto jest na dziecko, nie moze komornik takiego konta zajac, pozsrawiam

    3. Czy w ogóle istnieją takie banki tak abym mógł spokojnie spać nie martwiąc się o oszczędności raz powinęła się noga a teraz komornicy nakładają się w bankach

    Leave a Reply