ranking kont bankowych

Nest Bank konto bezpieczne od komornika?

Nest Bank konto bezpieczne od komornika

Czy według Ciebie konto w Nest Bank jest bezpieczne od komornika? Oceń Bank, jeśli posiadasz w nim konto od 6 miesięcy i pomimo trwającej egzekucji komornik nie zajął Ci rachunku zaznacz 5 gwiazdek (oceny dokonasz klikając widoczne powyżej gwiazdki). Jeśli założyłeś konto w Nest Bank i zostało ono zajęte szybciej niż w ciągu pół roku – oceń to w sposób adekwatny do tego, jak szybko komornik zagościł na Twoim rachunku.

Jeśli chcesz sprawdzić bez ryzyka, czy NEST Bank oferuje konto bezpieczne od komornika – kliknij ZAKŁADAM KONTO i podziel się swoimi ocenami.

Przed założeniem konta sprawdź, co oferuje bank nowym klientom. Szczegóły takie jak opłaty i promocje w NEST Bank znajdziesz w przystępnej formie poniżej:

Nest Bank konto bezpieczne od komornika
  Opłata Jak uniknąć opłaty
Prowadzenie rachunku 0 zł Konto w NEST Bank jest całkowicie darmowe
Karta do Konta 0 zł Nie trzeba nic robić – karta do konta pozbawiona jest jakichkolwiek opłat
Wypłata z bankomatu 0 zł NEST Bank zapewnia darmowe bankowe niezależnie od ich nazwy i przynależności do danego banku. Oznacza to, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są całkowicie darmowe.
Pozostałe informacje
Aktualna promocja Promocja z NEST Bank to konto bez jakichkolwiek opłat
Załóż konto online Zakładam konto

Czy konto NEST Banku jest widoczne w OGNIVO?

Wśród banków należących do systemu OGNIVO jest i Nest Bank. Oznacza to, że konto będzie widoczne w tym systemie.

Ale czy oznacza, że będzie szybko lokalizowane i zajmowane przez komornika? Sprawdź to.

NEST Bank konto bezpieczne od komornika?

Dowiesz się tego sprawdzając nasz  Ranking Kont Bezpiecznych Od Komornika.

Zagłosuj w rankingu, jeśli masz dobre lub złe doświadczenia z tym bankiem. Oceń, czy Nest Bank oferuje konto bezpieczne od komornika. Pomóż innym w wyborze rachunku bankowego, którego nie zajmie komornik.

Czy istnieją konta, których nie zajmie komornik?

Wiemy, że tak. Od września 2016 roku ponad 1200 osób sprawdziło sposób na komornika, który pozwala na przelewanie swoich pieniędzy na rachunek, którego komornik nie zajmie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości uniknięcia zajęcia konta bankowego? Kliknij i sprawdź.

LINK

 1. Nest Bank oszukał mnie! Okradł z wynagrodzenia na kwotę 100% miesięcznego zarobku. Napisałam reklamację o niepodstawnym zablokowaniu pieniędzy na czas 2 tyg; następnie tydzień oczekiwania na wyjaśnienie sprawy i w końcu odpowiedź telefoniczna a następnie pisemna. W odpowiedzi dostałam błędne informacje o wyciągu bankowym i informacja cyt. : zostały zablokowane przez Bank zasadnie”. Pytam się: za co mam żyć, jeżeli zabraliscie mi 100% wynagrodzenia? Mam iść do banku i powiesić się, bo nie mam za co żyć!?!?!?!

 2. Ten tzw. bank to porażka, częste awarie i tak np. pobierasz środki z bankomatu, załóżmy 500zł a tu info że transakcja nie może być zrealizowana, patrzysz na stan konta i co? 500zł w blokadzie. Jeżeli próbujesz wypłacić kilkukrotnie to suma blokady się zwiększa i tak w zawiasach możecie mieć całą swoją kasę. Dzwonisz na infolinię i dowiadujesz się o awarii i że w ciągu 2 tyg(!!!) kasa powinna wrócić. Wróciła, dokładnie po 2 tyg. z mailowymi przeprosinami i propozycją pójścia do kina dla 2 osób w ramach zadośćuczynienia. O zajęciu komorniczym nie dowiecie się w żadnej z zakładek, tak że nie ma czasu na jakiekolwiek ruchy w przypadku egzekucji z konta, dopiero jak przyjdą wpływy historia wyświetli przelew do komornika. Zamknąłem swoje konto i nie polecam nikomu go otwierać.

  1. Z tym blokowaniem pieniędzy na 2 tygodnie trafiają się sytuacje również w innych bankach. W mBanku dla przykładu po płatności kartą zablokowano mi kilka stów do czasu rozliczenia transakcji. To norma. Ale wkurzyłem się bo na drugi dzień transakcje rozliczono, a blokada na drugie tyle została. Na moją uwagę, że przecież transakcje rozliczyli usłyszałem również, że do do 2 tyg. się problem rozwiąże. Taka różnica, że w związku z tym problemem w mBanku nawet pocałuj się w d… nie powiedzieli.

 3. Po akualizacji ” modernizacji” 2019r sposobu logowania jaki i czytelności interfejsu po zalogowaniu powiem jedno PORAŻKA !!!! ciężko cokolwiek dowiedzieć się wszystko upchane na siłę w zakładki telefon musi mieć min.5 cali ,do tej pory nie wiem gdzie mogę sprawdzić blokady komornicze itp. na swoim koncie PORAŻKA !!!! czuję jakbym stracił te 50 % kontroli nad swoim kontem.

  1. Zawsze myślałam, że komornik siedzi przy biurku i stamtąd operuje zajęciami przy pomocy komputera. A tu patrz….stoi w kącie i z kąta ściąga Ci pieniądze. Ale czemu robi to z kąta? I czemu bardzo szybko? Z kąta szybciej czy o co chodzi? I skąd wiesz, że był w kącie właśnie – to jest niezmiernie ciekawe skąd masz takie informacje. Zdradzisz?

  2. Nest Bank nie jest kontem wolnym od komornika. Dodatkowo, nie informuje w żaden sposób o zajęciu komorniczym. Nie informuje też o pozostałej kwocie wolnej od zajęcia komorniczego. Kicha.

 4. Tak, potwierdzam to co mówią przedmówcy.
  Zajęcia od Komorników w Nest wchodzą jak złoto, niestety na infolinii potrafią podać tylko info czy jest zajęcie czy nie, a o szczegóły trzeba dzwonić pod inny nr, a pod tym numerem żeby ktoś odebrał to trzeba nieco cierpliwości.
  Wygląda na to, że nie ma już “bezpiecznego” banku w PL ?

  1. Dokładnie tak. W dodatku Nest bank pobiera kosmiczną opłatę za przekazanie pieniędzy. Grabież w biały dzień w białych rękawiczkach. Zamknęłam konto, bo nie mam zamiaru trzymać pieniędzy w Banku, który nie szanuje mnie jako klienta. Odradzam każdemu ten Bank.

 5. Nest bank jest córką FM a ten jest w ogniwie więc nie ryzykował bym lokowania tam kasy.

  1. Dziękujemy za opinię. Wszystko co Pan pisze jest prawdą, postanowiliśmy jednak oddać głos Państwu, gdyż zdarzało się, że uczestnicząc w OGNIVO dany bank nie miał blokowanych kont pomimo zajęcia komorniczego. Aktualnie problem w dużym stopniu rozwiązuje kwota, jaką komornik powinien zostawić na koncie bankowym. W tym sensie wszystkie konta w jakichś granicach są wolne od zajęcia komorniczego. W pozostałych przypadkach postanowiliśmy oddać głos osobom śledzącym stronę, bo tylko szersza obserwacja tego co się dzieje w bankach pozwala ocenić jak system działa w rzeczywistości.

   1. Bank porażka komornik zabiera mi pieniądze z 500+ słaby system który nie odróżnia wpłat socjalnych co miesiąc muzę dzwonić by odblokowali pieniądze dzieci długi czas księgowania itp.

    1. Opisywaliśmy proste rozwiązanie zabezpieczenia świadczeń socjalnych. Jhttps://bank-komornik.pl/konto-socjalne/

    2. Do Gz 🙂
     Witam,
     Jeżeli chociaż jedno dziecko ma ukończone 13-15 lat możesz założyć konto junior ( różne banki mają różne wymogi wieku). Będzie ono rodzajem subkonta w Twoim, jeżeli założysz je w tym samym banku, w którym Ty masz własne. Konto Junior funkcjonuje podobnie jak konto dorosłego klienta z małym wyjątkiem – ograniczenie wysokości środków, którymi można obracać ( wpłaty, opłaty itp.) to jest ok. 5100,00 zł. Tak więc jest to doskonałe rozwiązanie na potrzeby przelewania środków jak 500 +, rodzinnego itp. Kontem zarządza i tak dorosły jako ustawowy przedstawiciel. Konto jest imienne na dziecko tak więc dla komornika jest nietykalne bo niewidzialne jako nasze…bo nie nasze tylko dziecka…lecz my nim zarządzamy…..Wpadłam na pomysł gdy z powodu długów byłego męża gdy byliśmy w związku komornicy co chwila wchodzili na konto a ja spokojnie nie mogłam pobierać alimentów, zasiłków rodzinnych itp…..Funkcjonuję tak od kilku lat, a najstarsze dziecko prawie 18 lat zaraz ma…przy okazji korzyść taka, że dziecko już buduje historię swojego konta. Online gdy otwieram swoje konto mam wgląd do pozostałych kont moich dzieci, gdzie przelewam im kieszonkowe a one uczą się zarządzania swoim budżetem. A ja od kilku lat spokojnie funkcjonuję i spłacam długi..lecz bez nerwów czy idą do bankomatu nie będzie odrzucone….
     Polecam

   1. Dziękujemy za głos w sprawie. Na takie właśnie liczymy, potwierdza to tylko dlaczego konto ma wśród oceniających tak niską notę.

Dodaj komentarz