ranking kont bankowych

Millennium – konto bezpieczne od komornika?

gdzie znajdziesz konto bez komornika

Gdzie znaleźć najlepsze konto bezpieczne od komornika? Czy konto w wyselekcjonowanym przez nas banku jest bezpieczne od zajęcia komorniczego? Oddajmy głos klientom banku, którzy wiedzą, czy konto ROR w tym banku jest zajmowane przez komornika często i szybko.

Jeśli uważasz, że nasz wybór to konto bezpieczne od komornika i pomimo egzekucji wymierzonej w Ciebie konto w tym pozostało nietknięte – zagłosuj na górze strony w systemie gwiazdkowym (pięć * oznaczać będzie, że konto w w tym banku jest bezpieczne od zajęć komorniczych). Pamiętaj, zanim zagłosujesz poznaj nasz wybór zostawiając swój e-mail. Skorzystaj z tej dokładnie wybranej oferty, a potem wróć i oceń naszą propozycję

Dzięki Twojej ocenie osoby potrzebujące będą wiedziały, czy wobec zaistnienia w ich życiu komornika wiązać się z tym bankiem, czy lepiej poszukać innego banku. Banku, w którym komornik nie zajmie konta.

najlepsze konto bezpieczne od komornika
Opłata Jak uniknąć opłaty
Prowadzenie rachunku 0 zł / 8 zł Warunkiem zwolnienia z opłaty jest wpływ w danym miesiącu min. 1000 zł z innego banku i wykonanie jednej transakcji karta debetową przypisaną do konta bankowego. Wpływ może pochodzić z tego samego banku, jeśli należy on do innego właściciela niż nasze konto.
Karta do Konta 0 zł / 7 zł 0 zł w przypadku dokonania jednej transakcji w miesiącu i wpływie na konto wspomnianej wyżej sumy powyżej 1000 zł. Wpływ na konto może pochodzić z dowolnego źródła innego niż własny rachunek w tym banku.
Wypłata z bankomatu 0 zł ze wszystkich bankomatów / 0 zł bankomaty własne banku,  1 zł bankomaty BZ WBK i Planet Cash, 5 zł pozostałe bankomaty dla klienta, który w danym miesiącu nie spełnił warunków bezpłatności. Spełniony warunek bezpłatności – opisany powyżej
Pozostałe informacje
Aktualna promocja 100 zł premii za założenie rachunku  w postaci bonu (talonu) do empik.com oraz bilety do kina za płatności zbliżeniowe telefonem
Załóż konto online Zakładam konto

Czy wybrane konto jest widoczne w systemie OGNIVO?

Tak, konto tego banku jest w systemie Ognivo i jest widoczne przez komorników.

Czy zatem to konto jest często zajmowane przez komorników? Oddajmy głos naszemu czytelnikowi. Sebastian jeszcze wiosną 2017 roku mógł się pochwalić:

Założyłem konto w opisywanym banku na dosłownie chwilę, bo potrzebowałem wykonać parę przelewów. Wiedziałem, że mam komorników i za chwilę zapewne zajmą mi konto. Wpłaciłem na szybko pieniądze, zrobiłem przelewy i zostawiłem konto na wszelkie wypadek. Ten wszelki wypadek trwa już 8 miesięcy, żaden komornik na koncie nie pojawił się. A ja używam go jak każdy człowiek, który nie ma czynnej egzekucji. Mam wrażenie, jakby konto w moim banku nie istniało dla komorników

Niestety, w czerwcu 2017 bank zmienił politykę względem osób z zajęciami i Sebastian zapewne o tym się przekona.

Wybierz najlepsze konto bezpieczne od komornika.

Zagłosuj zgodnie ze swoim doświadczeniem z bankami i sprawdź Ranking Kont Bezpiecznych Od Komornika.

Dla Ciebie to zaledwie  jedno kliknięcie, dla innych potrzebujących być może ochrona całej pensji, której nie zajmie komornik. Pomóż ludziom w podobnej niedoli budować ranking kont godnych zaufania. Pomóż wybrać bank oferujący najlepsze konto bezpieczne od komornika.

Polski sposób na komornika

Wydaje Ci się, że oprócz rachunków bankowych typu ROR nie istnieje inna rzeczywistość? Mylisz się. Istnieją alternatywne metody na przyjmowanie wpłat i wypłacanie pieniędzy. Całkowicie bezpieczne od jakichkolwiek zajęć komorniczych.

Jeśli jesteś ciekaw / ciekawa czym jest najlepszy aktualnie sposób na komornika?

Chcesz być na bieżąco? Daj nam znać.

[fm_checkbox label="Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera."]

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie informacji handlowych o produktach serwisu, np. wzory pism.

Nie obawiaj się, nie mamy zamiaru rozsyłać spamu. Będziemy się kontaktować z Tobą wyłącznie w związku z serwisem i produktami w nim dostępnymi - wzorami pism czy poradnikami. W każdej chwili będziesz mógł wycofać udzielone zgody.

Ten sposób działał nieprzerwanie od września 2016 roku do czerwca  2017 – skorzystało z niego wiele osób, które dzięki nim bezpiecznie przyjmowały płatności, w tym wypłaty od pracodawcy nie lękając się zajęcia wynagrodzenia na rachunku bankowym.

 1. Była Paysera. Do stycznia przyjmowała na wynajęte masowe/numeryczne konta w Getin – złotówki. Teraz tylko w euro. Dupa.

  1. Wierzymy, że umiejętność czytania ze zrozumieniem nie zginęła całkowicie i zachęcamy do ponownego, uważnego przeczytania tekstu.

 2. co to za bank!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  raz ze sprawa komornicza nie słuszna bo spłacona lata temu to zamiast puścić 1 przelew cyrk by wyciągnąć ponad 40 zł za przelewy

  22-03-2018 – przelew do komornika 194 zł + 7,99 zł za przelew
  23-03-2018 – przelew do komornika 95 zł + 7,99 zł za przelew
  26-03-2018 – przelew do komornika 26 zł + 7,99 zł za przelew
  26-03-2018 – przelew do komornika 26 zł + 7,99 zł za przelew

  to jest zdrowe? co dzień lub dwa razy dziennie szczątkowe przelewy i dojebanie prowizji?
  Pomijam fakt iż komornik nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maile i nie wiem o co chodzi ale bank to jakaś chamówa tak ciągnąc kasę na mikropłatnościach

  da się to gdzieś zgłosić?

 3. Witam ja rozwiązałem problem z komornikiem w ten sposób że mam założone konto dla nieletniego syna jako pełnomocnik i wygląda teraz to tak że wszystkie wpływy idą na konto syna i mam do niego 100% dostęp .
  Na jednym koncie moim mam komornika a drugie jest czyste i robie przelewy ,wypłaty , i zakupy bo mam jego karte . Konto można założyć dziecku chyba od 13 lat konto mam w Alior bank koszt utrzymania konta 5 zł.
  Z tego co czytałem to najlepsze rozwiązanie
  Pozdrawiam

 4. Ta informacja nie jest autorstwem nikogo ze strony banku milenium tyle się dowiedziałem więc jest to zwykły chwyt reklamowy by być w banku milenium . Informacja prosto od konsultanta z banku milenium .

  1. Zgodnie z opisem wpis jest jednym z kilku w rankingu ma służyć zbieraniu opinii, ponieważ tak jak napisano na jego końcu sposób działał do czerwca 2017 roku. Dziękujemy za komentarz i mam nadzieję że wystawił Pan kliknięciem odpowiednio niską ocenę – tak działa ranking.

 5. Hej hej 🙂 może trochę Wam osłodzę smutki dziś dostałem wypłatę na prepaida w Millenium i jest cała 🙂 oczywiście zaraz rachunek wyczyściłem 🙂 Pozdrawiam

  1. Ja też przed chwilą dostałam wpływ na prepaida i nie jest cały ,zostałam poinformowana,że podlega zajęciu tak samo jak konto osobiste !

 6. Niestety nawet kwota 1500 zl nie jest wolna od egzekucji komorniczej mam konto w milenium i na koniec miesiąca dostaje rentę mój jedyny dochód jaki posiadam w wysokości 1300 złotych z czego 1080 złotych przekazane zostało komornikowi a mi na rękę 220 tak ze nawet nie zostało przekazane jak już 30% a prawie cala renta gdzie teraz nawet nie wiem jak zapłacić rachunki i z czego żyć. Tak ze nawet kwota wolna od egzekucji komorniczej nie istnieje

  1. Istnieje i jest zapisana w ustawie. Jest to rzecz święta dla komornika. Dlatego też jeśli doszło do takiego zajęcia i nie jest ono z tytułu alimentów to trzeba jak najszybciej zgłosić reklamację w banku.

  2. Mi komornik zajął 40% pensji w Nest Banku – najniższą krajoweą.Napisalem maila do komornika,ze ta kwota jest chroniona prawem i po 2 miesiacach pieniadze wrociły w całości na konto.Nie mam alimentow ani problemów ze skarbówką.

 7. Niestety konto w Millenium, ajk również konto specjalne prepaid nie jest już bezpieczne od zajęć komorniczych. W tym roku, a dokładnie 13,06,2017r komornik z rachunku prepaid zajął mi 790zł pozostawiąjąc 1500zł jako kwotę wolną od zajęcia komorniczego.

 8. Tak,jest bezpieczne bo sam z niego korzystam ale warunkiem jest posiadanie specjalnego konta prepaid! W Millenium

   1. Od czerwca tego roku karty prepaid w millenium nie są już bezpieczne od komornika. Piszemy o tym nieustannie….

Dodaj komentarz