ranking kont bankowych

Konto bez komornika w Raiffeisen Polbank?

konta bankowe reiffeisen polbank

Czy uważasz, że konto bez komornika w Raiffeisen Polbank faktycznie zasługuje na taki tytuł? Podziel się opinią i zagłosuj – daj pięć gwiazdek, jeśli Twoje konto osobiste w tym banku nie zostało zajęte w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia egzekucji. Lub mniej jeśli uważasz, że Raiffeisen Polbank nie oferuje konta bezpiecznego od zajęć komorniczych.

Jeśli chcesz sprawdzić bez ryzyka, czy Raiffeisen Polbank to konto bezpieczne od komornika – kliknij ZAKŁADAM KONTO i sprawdź to konto.

Zanim założysz konto sprawdź najważniejsze o nim informacje: ile kosztuje prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów oraz to, czy bank oferuje darmową kartę do konta. Analizy dokonaliśmy dla Konta Wymarzonego – dla wielu zadłużonych byłoby ono faktycznie wymarzone, gdyby okazało się, że jest to konto bezpieczne od komornika.

konto bez komornika w Raiffeisen Polbank
  Opłata Jak uniknąć opłaty
Prowadzenie rachunku 0 zł Konto Wymarzone jest kontem całkowicie bezpłatnym
Karta do Konta 3 zł Nie sposób jej uniknąć, jest to opłata stała
Wypłata z bankomatu 0 zł Raiffeisen Polbank zapewnia swoim klientom darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce
Pozostałe informacje
Aktualna promocja Aktualnie brak promocji
Załóż konto online Zakładam konto

Czy konto Raiffeisen Polbank jest widoczne w OGNIVO?

Sprawdzając banki należące do OGNIVO znajdziemy na liści Raiffeisen Polbank. Co oznacza, iż jest on widoczny w systemie OGNIVO. Nie oznacza to, że z automatu komornik musi zajmować tam konto, znamy banki, których obecność w OGNIVO nie rzutuje na bezpieczeństwo środków – tak twierdzi wielu naszych czytelników.

Raiffeisen Polbank konto bezpieczne od komornika?

O tym powie Ci Ranking Kont Bezpiecznych Od Komornika.

Sprawdź oceny osób, które użytkują to konto i najlepiej wiedzą, czy konto bez komornika w Raiffeisen Polbank to pobożne życzenia czy fakt. Za chwilę – jako użytkownik – możesz sam dokonać takiej oceny. Pomagając innym w wyborze rachunku bankowego, którego nie zajmie komornik. I jednocześnie czerpiąc wiedzę od innych na temat kont bezpiecznych od komornika w Poslce.

Czy istnieją konta, których nie zajmie komornik?

Na szczęście dla wielu osób borykających się z zadłużeniami – tak, istnieją konta całkowicie bezpieczne od zajęcia komorniczego. Konta, na których możesz bezpiecznie przelewać wynagrodzenie bez obawy, że zostanie ono przez organ egzekucyjny zajęte na poczet zadłużenia.

Chcesz  wiedzieć, w jaki sposób chronić pieniądze przed komornikiem? Wystarczy, ze klikniesz w poniżej znajdujący się odnośnik.

LINK

Dodaj komentarz