Aktualności o komornikachBank bez komornikaKomornikSposób na komornika

Konto bankowe bez komornika

Konto bankowe bez komornika

konto bankowe bez komornika

Zastanawiasz się, czy istnieje konto bankowe bez komornika? Odpowiadamy: tak. I co więcej, możesz mieć je jeszcze dziś. Sposób na konto bankowe bez komornika jest niezwykle prosty, ale stosuje go niewielu. Teraz możesz poznać go i Ty.

Konto bankowe zajęte przez komornika

Zajęcie konta bankowego to nie lada kłopot. Przekroczenie kwoty wolnej od zajęcia (czyli 1575 zł miesięcznie) skutkuje tym, że bank przelewa całą sumę przekroczenia na konto komornika. Konto z zajęciem komorniczym jest niefunkcjonalne, ale gdzieś trzeba przyjmować pieniądze. Na przykład z tytułu wynagrodzenia za pracę.

W sytuacji takiej jak opisana najlepszym rozwiązaniem jest konto bankowe bez komornika.

Jak można założyć konto bankowe bez komornika?

Sposób na konto bezpieczne od komornika z kilku względów nie będzie opisany publicznie. Ale nie zmienia to faktu, że w dowolnym momencie możesz go poznać. Wpisz swój prawidłowy (sprawdź dokładnie) adres mailowy, a w odpowiedzi otrzymasz od nas instrukcję pokazującą, w jaki sposób można stać sie posiadaczem konta bankowego bez komornika pomimo trwających zajęć komorniczych.

Powiadomić Cię o nowych możliwościach? Daj nam znać

[FM_form id=”1″]

Jeśli nie otrzymasz instrukcji sprawdź, czy nasz mail nie trafił do folderu ze spamem. Lub wyślij ponownie swój adres sprawdzając litera po literze jego poprawność. Obiecujemy, że każdy chętny otrzyma możliwość założenia konta bez komornika zapewniającego możliwość przyjmowania wpłat (również z tytułu wynagrodzenia) w kwotach wyższych niż kwota wolna od zajęcia komorniczego na koncie bankowym.

Podziel się ze znajomymi wiedza na temat konta bez komornika

Gdy poznasz już sposób na obejście zajęcia konta bankowego przez komornika i sprawdzisz go w praktyce – nie zatrzymuj tej wiedzy dla siebie. Podziel się nią ze znajomymi, wyślij im link do naszej strony i pozwól skorzystać z możliwości posiadania konta bezpiecznego od egzekucji komorniczej.

Jeśli znasz adres e-mail znajomego, a on wyraża ochotę i chęć na to – wpisz ten adres w pole poniżej, a Twój znajomy otrzyma od nas instrukcję, która pozwoli mu bezpiecznie odbierać swoje wynagrodzenie.

Pomimo tego, że posiada zajęcie komornicze konta bankowego.

Powiadomić Cię o nowych możliwościach? Daj nam znać

[FM_form id=”1″]

 1. dlaczego jesli ktoś ma komornika to znaczy , ze kogoś okradł ? Co za rozumowanie ? A moze p.Olga jest Komornikiem ? bo jeśli nie, to chyba ani nie miala z nim styczności , jak również żadnej sprawy w Sadzie , zwłaszcza dot. skarg na czynności Komornika . Zycze chocby jednej ..

 2. Masz komornika?. Zajął ci wynagrodzenie za pracę 50% z umowy o pracę lub 100% jeśli pracujesz na zlecenie?. Chcesz pozbyć się go i mieć dostęp do pieniędzy aby zapłacić za czynsz,gaz,światło. Dziecku kupić jedzenie, pieluchy itp. Sam też borykam się z potężnym zadłużeniem. Komornik zajął mi konto i wszystko co wpłynie powyżej 1535 zł zabiera. Mam sposób aby go ominąć i nie pozwolić mu na okradanie ciebie i bliskich. Napisz do mnie,za informację pobieram 30zł. Podam ci konto do wpłaty ,a następnie wyślę ci link do strony internetowej gdzie założysz konto wolne od komorników,warunkiem założenia konta jest posiadanie komputera stacjonarnego lub laptopa oraz telefon smartfon gdyż zakładanie odbywa się jednocześnie na dwóch urządzeniach.Na laptopie lub komputerze zakładasz konto a ze smartfona trzeba zrobić skany dowodu osobistego lub innego dokumentu, oraz zdjęcie profilowe ”selfie,, twarzy.To jest potrzebne do weryfikacji aby utworzyć tam konto wraz z numerem 26 cyfrowym Iban. Utworzone tam konto jest przypisane do tej firmy a nie do ciebie jako dłużnika, więc komornik nie może cię namierzyć i zająć takiego konta. Nazywa się to rachunek techniczny. Żeby w pełni korzystać z funkcji można,a nawet trzeba zamówić kartę bankomatową,która kosztuje jakieś 20zł.Samo założenie konta i prowadzenie jest całkowicie bezpłatne.Jedynie za zasilenie konta np. wypłata od pracodawcy, lub przelewem bankowym na poczcie,albo w jakimś punkcie opłat typu elixir naliczana jest prowizja około 1 pln.Pełny cennik jest oczywiście podany.Są to niewielkie kwoty jak najbardziej do zaakceptowania.Najważniejsze to mieć konto bez komornika i mieć pieniądze na ”życie”
  januszbiznesu@gmail.com

  1. Mam świetny sposób. Proszę o kontakt bez {treści reklamowe – zapraszamy do kontaktu, inni dali radę więc Ty także możesz}

 3. napisz do mnie na adres
  konto[reklama – praktycznie nikomu jej nie odmawiamy, proszę pisać w razie zainteresowania. Pozdrawiamy b-k support]
  Pomogę

 4. [wycięta reklama -> chcesz się reklamować zapraszamy do kontaktu, inni mogą więc Ty też dasz radę]
  Też mam komornika ale znam lepszy sposób w dodatku bez przewalutowania w usd czy euro. Za Informacje pobieram 30 zl. Tez musze go splacic 70.000 zl wiec ten napiwek musi byc

   1. Jest Pan n-tym czytelnikiem artykułu, który zadane to samo pytanie. W sytuacji, gdy w artykule jest to nie tylko zaznaczone, ale wręcz wyeksponowane.
    W postaci okienka, nad którym dla rozwiania jakichkolwiek wątpliwości napisaliśmy:
    Wpisz swój prawidłowy adres mailowy, a w odpowiedzi otrzymasz od nas instrukcję pokazującą, w jaki sposób można stać sie posiadaczem konta bankowego bez komornika pomimo trwających zajęć komorniczych.
    Czy da się stworzyć bardziej czytelną instrukcję, aby po przeczytaniu tego nie pojawiały się komentarze o treści “co mamm zrobić”?

   2. Splacic swojego wierzyciela—to hanba. Ludzie, przeciez wierzyciel tez czlowiek-JESTES WINIEN nalez ZWROCIC -smazyc sie bedziecie w piekle—-Biblia mowi: oddac cesarzowi co cesarsskie a Bogu co boskie. Ddług nalezy zwrocic, krzywde naprawic

    1. Trochę tolerancji by się przydało. A co jeśli ktoś woli Baśnie tysiąca i jednej nocy? A co jeśli piekła nie mnie ma, na luzie mogę kraść, gwałcić i rabować? Jak się nie mylę macie również, w tym przewodniku, jakieś teksty o belce w oku i coś o sądzeniu innych.
     Widząc taką merytoryczną argumentację to na prawdę żałuję, że urzędasy wymyślają przepisy o ochronie danych. Przed wejściem na każdą stronę mogłoby wisieć okienko z komunikatem typu “Użytkownicy Biblii proszeni są o opuszczenie strony, korzystanie z porad serwisu może wymagać kontaktu z konfesjonałem i konieczności odbycia pokuty”.
     Teraz nawet sobie nie mogą wyrzucić, że strona “tylko dla ateistów” bo zaraz by larum było, że jawna dyskryminacja. Patrząc jednak szerzej cóż warty taki komunikat skoro podtytuł tej strony cały czas aż kolący w oczy tj. “Portal Ludzi Myślących” nie powstrzymuje pozostałych od włażenia, czytania czy komentowania.

     1. wg Biblii (to samo maja muzułmanie), to to co robia banki to sie nazywa LICHWA i wg biblii jest to czyn zabroniony, więc jesli ktoś jest chrześcijaniniem, to złodziejowi nie musi nic oddawać, bo niby dlaczego… ta Pani co wyskoczyła z biblią, to nawet nie wie w co wierzy… jacy analfabeci…

    2. A co jeśli komornik do spółki z bankiem wyrąbali mnie na prawie 3000 zł,ponieważ komornik zciągał pieniądze za spłacany kredyt gdzie nie było już zaległości została podpisana ugoda z bankiem.Komornik twierdził że ma bankowy tytuł wykonawczy na całą kwotę kredyt,więc kredyt był spłacany,a komornik zabierał drugie tyle.Nie mam jak odzyskać tych pieniędzy,a na wcześniejsze pisma z mojej strony bank się wypioł.Więc jak czytam takie wypowiedzi to mam wrażenie że pisze je komornik.Proszę nie pisać głupot o moralności,pewnie ten komornik zanim będzie się smażył w piekle niezle sobie pożyje,a ja w tym czasie nie miałem pieniędzy dla dziecka.Inteligencja nie boli tylko trzeba ją posiadać.

 5. Witam ja mam konto bez systemu ogniwo i nie jest widoczne ono dla komornika. Jest to konto techniczne , całkowity dostęp on-line . konto nazywa się [wycięta reklama -> chcesz się reklamować zapraszamy do kontaktu, inni mogą więc Ty też dasz radę].

 6. Witam z tego co mi wiadomo komornik nie zabierze nam pieniędzy z KONTA IMIENNEGO takie konto można założyć chyba w każdym banku Ja mam w WBK akurat. Jedynym mankamentem jest to że nie możesz posiadac na owym koncie więcej jak 3000PLN. (Jeśli zarabiasz 5000) to nie stety nie mam pojęcia co dzieje się z resztą 🙂 pozdrawiam

  1. Komornik wyczyscil mi konto do 0 a było na nim niecałe 1300 zł z tytułu emerytury w tym dodatek pielegnacyjny. Nie mam nawet na leki ratujace życie a jestem 1 tygodnie po zawale serca

  1. Proszę o pomoc w jakim banku mogę otworzyć konto aby mi nie wszedł komornik tytułu alimentów

 7. Pracuję na umowę zlecenie. Chciałabym uchronić otrzymywane z tego tytułu środki przed zajęciem komorniczym konta. Czy jest jakiś sposób, by to zrobić? Może jakaś karta prepaid lub konto zagranica

 8. Witam 2 lata temu zalozylam konto przez internet w Banku Pocztowym znajoma kierowniczka tej placowki uswiadomila mnie ze moje konto jest bespieczne TYLKO DO MOMENTU GDY OD DNIA AKTYWOWANIA WPLYWY NIE PRZEKROCZA ŁACZNEJSUMY CZYLI KAZDY WPLYW DODAJEMY I GDY BEDZIE POWYZEJ 5000 ZL przestaje byc bespieczne. Po tym łacznym saldzie jesli nastapi sprawdzenie przez KOMORNIKA Bank ma obowiazek zalozyc blokade na wnioskowana kwote zajecia.

  1. Co to za bzdury panie (pani?) skarbona? Jakie 5000zł, skąd taka kwota? Pocztowy nie jest wyjątkiem wśród banków i obowiązują go takie same przepisy. 1575 zł masz dostępne w skali miesiąca i na tym koniec. Chyba że posiadasz limit kredytowy, to co innego

   1. W jakim banku jest to do zrobienia? I czy będą chcieli dać kartę kredytową osobie z zajęciem komorniczym?

Leave a Reply