Bank bez komornikaRanking kart prepaid w Polsce

Karta VIABUY – wolność od komornika na koncie

Karta VIABUY – anonimowa karta dla osób z zajęciem komorniczym

Czy nadaje się dla osób z komornikiem TAK
Minimalny wiek wnioskującego o kartę od 18 lat
Czy karta posiada indywidualny rachunek rozliczeniowy TAK
Karta płatnicza różni się czymś od bankowej NIE
Procent ochrony przed komornikiem 100%
Możliwość przelewania wynagrodzenia za pracę TAK
Płatność w sklepach stacjonarnych i internecie TAK
Płatności rachunków (czynsz, media, abonamenty) TAK
Ile trzeba czekać na przysłanie karty do domu ok. 3 dni od zamówienia

Karta dla zadłużonych i konto w jednym plastiku

Osoby z problemami komorniczymi do tej pory nie mogły liczyć na produkty finansowe pozwalające na uniknięcie komornika i jednocześnie w pełni funkcjonalne.  Aż do  teraz. VIABUY – karta dla zadłużonych z komornikiem, z funkcją rachunku bankowego bezpiecznego od zajęć komorniczych.

Taka właśnie jest karta  VIABUY Prepaid MasterCard z indywidualnym numerem konta. Nie jest ona powiązana z jakimkolwiek bankiem. Oznacza to, że dzięki karcie VIABUY możesz cieszyć się swobodą konta i karty w jednym bez ryzyka zajęcia komorniczego. Otrzymujesz to, czego potrzebuje każdy mający komornika: bezpieczeństwo swoich pieniędzy!

Jak działa karta VIABUY?

Karta VIABUY posiada indywidualny rachunek bankowy. Oznacza to, że możesz posługiwać się nim jak własnym numerem konta bankowego. Środki przekazywane na ten rachunek zasilą saldo karty VIABUY. Innymi słowy trafią do Ciebie. Na przykład z tytułu wynagrodzenia za pracę .

Karta VIABUY pozwala Ci na swobodne zarządzanie pieniędzmi. Na wypłacanie ich z bankomatu, płatności internetowe i w sklepach stacjonarnych. Słowem – dokładnie na to wszystko, na co pozwala karta debetowa każdego banku.

Dlaczego komornik nie zajmie karty VIABUY?

Karta VIABUY nie jest kontem bankowym. To po pierwsze. Komornik może natomiast zajmować wyłącznie rachunki bankowe w polskich bankach. Po drugie karta jest całkowicie anonimowa. To gwarancja bezpieczeństwa, której tak bardzo potrzebują osoby ścigane przez komornika.

Czy karta VIABUY sprawdza BIK ?

Oczywiście VIABUY nie sprawdzi Cię w BIK. Ani w BIG. Tak naprawdę wystawcy karty nie interesują Twoje długi. . Karta Viabuy nie jest bowiem kartą kredytową, a wystawca karty nie pożycza Ci żadnych pieniędzy. Karta VIABUY jest kartą przedpłaconą (prepaidową) i nie można wydać nią więcej, niż się na nią wpłaciło. Dlatego też wystawca karty nie jest zainteresowany kondycją finansową właścicieli karty.

Czy transakcją tą kartą są bezpieczne?

Wystarczy uświadomić sobie, kto stoi za tą kartą. Mastercard. Jeden z największych globalnych koncernów. Większy i bogatszy niż wszystkie polskie banki. Zatem pieniądze na karcie VIABUY są bezpieczne jak w banku. Jeśli nie bezpieczniejsze.

Dlaczego warto mieć kartę VIABUY?

Karta VIABUY zapewnia kompletną anonimowość. Nie jest widoczna w żadnym systemie bankowym. Nie jest dostępna dla żadnego komornika. Pozwala na normalne funkcjonowanie w świecie pieniądza elektronicznego dla osób mających zajęcia komornicze i niemożność posiadania konta w banku.

karta VIABUY

Jak zamówić kartę VIABUY Prepaid MasterCard?

Aby zamówić kartę postępuj zgodnie ze wskazówkami:

 1. Kliknij w link:
 2. ZAMAWIAM KARTĘ
 3. Podaj dane do wysyłki karty
 4. Zweryfikuj dane adresowe do wysyłki
 5. Odbierz kartę VIABUY i ciesz się wolnością od komornika

Opinia o karcie Viabuy

W tym miejscu zamieścimy najbardziej przydatne opinie osób, które już mają kartę VIABUY. Prosimy pisać do nas w tej sprawie. Opinie pożyteczne, czyli przekazujące innym istotne informacje o wadach i zaletach karty są nieocenione. Prosimy o pozostawianie ich w komentarzach lub przekazywanie drogą mailową.

Koszty i opłaty związane z karta VIABUY

opłaty za kartę VIABUY

 1. ~Pit14:29, 24.05.20185 OSÓB WPŁACIŁO KASĘ NA KONTO, KASY BRAK 3 MIESIĄC. Utrudniony kontakt a końcu mail, że mam wysłać pdf z potwierdzeniami wpłat ORAZ 90 ZŁ za każdą reklamację! Czyli nie dość, że zajumali kasę, to jeszcze chcą kolejną żeby się zastanowić czy zajumali.

  1. ale wy jestescie naiwni nie uciekniesz od komornika czy to w polsce czy nie zawsze pieniadze mzona brac do reki ! ale komornik nie jest głupi nie zjamuje juz kont w banku ty;klo zajmuje wypłate zanim pieniedze trafia na konto sa juz okrojone przez komornika komornik zajmie twoje wpływy lub Twojego Pracodawcy . jest jedno rozwiazanie brac kas e do reki i PRacowac Na czarno bez ZUS KRUS itp to jednyne rozwiazanie nie dajcie sie wciagnac komornik z wyrokiem sadowym zajmie ci WSZYSTKO!-nawet twojjego pracodawcę

   1. #Przemek pisz po polsku. Przeczytaj to co napisałeś i przemyśl raz jeszcze. Co to znaczy: komornik zajmie pracodawcę? Wejdzie do firmy i wyniesie prezesa pod pachą, zajmie maszyny w hucie bo Tobie nie było po drodze płacić alimentów? Warto trochę łyknąć wiedzy zanim się zacznie komentować – nie wszyscy pracujemy w jakiejś pipidówie, w zapomnianym przez Boga warsztacie . Jeśli pracowałbyś w dużym koncernie za dobre pieniądze, miał alimenty klepnięte wyrokiem od sędziny, która była w jakimś amoku to byś wiedział, że z pensji komornik może zabrać Ci 60% i może sporo zostać. Tyle, że tą resztę rąbnie komornik z konta, więc trzeba kombinować i nie, dla ludzi którzy chcą zarabiać i odbić się od dna robota na czarno, jak jakiś niewolnik, nie jest jedynym rozwiązaniem.

 2. Nie wiem, czy podstawową kwestią ograniczającą funkcjonalność takiej karty (poza bezpieczeństwem środków, nie z powodu inwazji komornika, ale rzetelności takich podmiotów jak Viabuy) nie będzie po prostu brak normalnego, 26 znakowego indywidualnego rachunku NRB/IBAN. Nie sądzę by pracodawca, zwłaszcza jakaś korporacja, chciał przelewać wynagrodzenie ze specjalnym tytułem – a w przeciwnym razie środki nie dotrą na kartę i będziemy się użerać z kosztownymi reklamacjami.
  Wcześniej karty prepaid posiadały indywidualny numer rachunku technicznego i problemu nie było. Ostatnie funkcjonujące karty BZ WBK, które miałem przyjemność posiadać, straciły lub stracą ważność maksymalnie do końca bieżącego roku. Karty Millenium, które już nie zapewniają ochrony przed krwiopijcami, także go posiadają.
  Zastanawiające, że jakoś można ustawić taki numer dla odbiorców masowych (faktury za energię elektryczną, gaz, polisy ubezpieczeniowe) – własny numer (konta do wpłat) jest bez problemu generowany. A tu zonk…

 3. mam a w zasadzie miałem bo wypowiedziełem umowę i nie mogę od nich udzyskać pieniędzy które pozostały na koncie. Nie polecam !!!! Uważajcie na nich!!!!

 4. No i to chyba jest najlepsza opcja (choć niestety,. kosztowna) żeby komornik mógł nas jedynie cmoknąć w … (tam gdzie słońce nie dochodzi ) o ile mu na to pozwolimy. Bez zbędnej dywagacji, czy karta prepaid i jej rachunek techniczny może być czy nie może być zajęty, i czy komornik uzyska informacje od banku na nasz temat, kto nam płaci i ile my komuś płacimy oraz gdzie. Aha, wyłączmy raczej funkcje zbliżeniowe. Z różnych względów. Scenariusz dla mega-ostrożnych: pamiętajmy, że komornik może także zlecić rewizję osobistą i zająć gotówkę czy inne rzeczy znalezione na miejsu. Co wtedy z kartą? Niby na kartach jest napisane: ta karta jest własnością banku XXX… A wymuszenie PINu torturami raczej (?) w grę nie wchodzi… (“komornicze wyjawienie majątku”)

Leave a Reply