Ranking kart prepaid w Polsce

Karta bez komornika – karta trzynastka?

karta bez komornika

Bezpieczne konto bankowe i karta bez komornika w Twoim portfelu? Karta Trzynastka, czyli karta przedpłacona może być kluczem do rozwiązania problemu jakim jest konto zajęte w toku egzekucji. Karta prepaid pozwala na otrzymywanie przelewów z zewnątrz. Czy stoi coś na przeszkodzie aby był to przelew od pracodawcy bez ryzyka zajęcia przez komornika?

W takim kontekście liczba 13 nie musi być pechowa. A wręcz przeciwnie. Wielu pozwoliłaby na uniknięcie zajęcia konta bankowego. Karta bez komornika pozwoliłaby wielu zastąpić konto bankowe na którym “rezyduje” komornik.

Karta trzynastka – co to jest?

Karta Trzynastka to produkt prywatny. Czyli nie wydawany bezpośrednio przez bank, chociaż przy jego udziale. Twoje dane nie są do niej przypisane i wykazywane np. w OGNIVO. Karta z punktu użytkownika jest w pełni anonimowa (tak, bank nie wymaga nawet umieszczenia danych użytkownika na karcie), dzięki czemu jest kartą bezpieczną od komornika o ile używa się jej zgodnie z przepisami prawa.

Wraz z kartą klient otrzymuje swój unikalny nr rachunku bankowego do obsługi tej karty. Taki rachunek bankowy, którego szukając używającego jej dłużnika nie widzi i nie zobaczy komornik. To dzięki niemu nawet osoby z kłopotami finansowymi mogą bezpiecznie przyjmować przelewy przychodzące czy zasilenia karty, w tym te od wydawcy karty. Środki wypłacić można w dowolnym bankomacie.

Karta bez komornika – karta Trzynastka jest z założenia produktem kredytowym. Karta zawiera w sobie limit kredytowy. Gdyż takie jest jej podstawowe przeznaczenie. Dla Ciebie, jako osoby szukającej konta bez komornika, nie będzie ona jednak służyła celom kredytowym. A wykorzystaniu jej rachunku jako bezpiecznego od zajęcia komorniczego.

Opłata
Wydanie Karty 0 zł
Wypłata z bankomatu 5 zł
Sprawdzenie salda 1,5 zł
Pozostałe informacje
Warunki Nie korzystasz – nie płacisz. Karta powiązana jest z pożyczką, a opłata to tylko 6,6% od wykorzystanej kwoty.

Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 3000 zł; umowa na 180 dni; klient wykorzystuje pożyczkę w dniu zawarcia umowy 3000 zł. Spłata pożyczki w okresie po 180 dniach od daty zawarcia umowy: RRSO to 115,32%; całkowita kwota do spłaty 4188 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 1188 zł (w tym: opłata 1188 zł, odsetki 0 zł).

Załóż konto online Składam wniosek

Jak zamówić kartę bez komornika Trzynastka?

Wystarczy kliknąć w banner i wypełnić wymagane pola. Ważne jest, aby wnioskować o możliwie najniższy limit kredytowy. Im wyższy limit wybierzesz, tym mniejsze szanse na uzyskanie karty. Wydawca i właściciel karty sprawdza bowiem rejestry dłużników. I, jak sam pisze na stronie, może odrzucić wniosek, który go niepokoi.

Wniosek o kartę może zostać odrzucony, jeśli nie spełnisz warunków udzielenia pożyczki np.: zostałeś wpisany do jednego z rejestrów dłużników a informacje tam się znajdujące są dla nas niepokojące

Proszę zwrócić uwagę, iż sam wpis do rejestru dłużników nie jest równoznaczny z odrzuceniem wniosku o kartę. Dlatego ważne jest, aby wnioskowana kwota kredytu na karcie była jak najbardziej dla wydawcy bezpieczna. Im mniejsza, tym większe szanse, że niebawem karta bez komornika Trzynastka trafi do Twojego portfela. A z czasem dobrze użytkowana karta zapewne będzie obdarzana większym limitem

Karta bez komornika dla osób bez zdolności kredytowej

Być może nie otrzymasz zgody nawet na najmniejszy limit kredytowy i tym samym wydanie Ci karty, co wtedy? Nic straconego – na te i podobne pytania staramy się odpowiedzieć użytkownikom naszego serwisu podpowiadając, w jaki sposób przekonać wydawcę karty. Chcesz wiedzieć więcej – napisz do nas korzystając z formularza:

Chcesz wiedzieć więcej - kliknij tutaj

[fm_checkbox label="Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera."]

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie informacji handlowych o produktach serwisu, np. wzory pism.

Nie obawiaj się, nie mamy zamiaru rozsyłać spamu. Będziemy się kontaktować z Tobą wyłącznie w związku z serwisem i produktami w nim dostępnymi - wzorami pism czy poradnikami. W każdej chwili będziesz mógł wycofać udzielone zgody.

Czy oprócz karty Trzynastka istnieją inne karty bez komornika?

Na rynku istnieją już starsi gracze, którzy oferuję karty bezpieczne od zajęć. Są też firmy, które pojawiają się i znikają niczym meteory. Znaleźć je można m.in. w naszym rankingu kart prepaid. Jeśli masz już kartę trzynastkę, nie zapomnij wrócić i podzielić się opinią, wystawiając zaś ocenę temu artykułowi sprawisz, że ten produkt znajdzie się na odpowiednim miejscu rankingu.

Jeśli nie chcesz przegapić nowych informacji o kartach prepaid już teraz zapisz się na naszą listę, aby otrzymać powiadomienie o zmianach czy wprowadzaniu karty na rynek.

Zrobisz to wypełniając poniższy formularz

Chcesz wiedzieć pierwszy - daj nam znać

[fm_checkbox label="Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera."]

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie informacji handlowych o produktach serwisu, np. wzory pism.

Nie obawiaj się, nie mamy zamiaru rozsyłać spamu. Będziemy się kontaktować z Tobą wyłącznie w związku z serwisem i produktami w nim dostępnymi - wzorami pism czy poradnikami. W każdej chwili będziesz mógł wycofać udzielone zgody.

3 osób zareagowało na “Karta bez komornika – karta trzynastka?

  1. Potrzebuję dodatkowy nr rachunku i kartę do bankomatu w celu przyjmowania wpływów z wynagrodzenia za pracę.

Leave a Reply