ranking kont bankowych

ING konto bezpieczne od komornika?

konto bezpieczne od komornika wING

Jeśli uważasz, że ING to konto bezpieczne od komornika, gdyż w ciągu 6 miesięcy prowadzenia egzekucji z rachunków bankowych nie dotknął on Twego konta w ING – zagłosuj klikając w gwiazdki tuż nad tym zdaniem. Ocena 5 oznacza najwyższy stopień zaufania do banku i oznacza w praktyce konto bezpieczne od zajęcia komorniczego.

Jeśli uważasz, że chcesz sprawdzić, czy ING to konto bezpieczne od komornika, gdyż zachęciły Cię do tego głosy innych użytkowników konta, kliknij w przycisk ZAKŁADAM KONTO.

Dobrze byłoby wcześniej poznać podstawowe parametry tego konta. dlatego prezentujemy jest  w mocno przejrzystej formie. Pozwoli ona zapoznanie się z opłatami i kosztami konta ING.

ING konto bezpieczne od komornika
  Opłata Jak uniknąć opłaty
Prowadzenie rachunku  0 zł  Konto w ING prowadzone jest całkowicie bezpłatnie
Karta do Konta  0 zł / 7 zł  0 zł w przypadku dokonania  transakcji na min. 300 zł miesięcznie (200 zł dla osób poniżej 26 lat)
Wypłata z bankomatu  2.5 zł za drugą i kolejną wypłatę z bankomatów obcych  0 zł za wypłatę z bankomatów ING oraz Planet Cash
Pozostałe informacje
Aktualna promocja  100 zł premii za założenie rachunku w ING (dotyczy wyłącznie rachunków założonych online, zakładane  w oddziale nie są nagradzane). Warunek to wykonanie operacji bezgotówkowych na minimum 1000 zł do końca czerwca 2017 roku. Czyli w praktyce niezmiernie łatwe do wykonania. Premię gwarantuje założenie konta poprzez przycisk znajdujący się poniżej.
Załóż konto online Zakładam konto

Czy konto ING Banku jest widoczne w OGNIVO?

Tak, ING Bank jest w grupie banków należących do OGNIVO. Nie sposób tutaj szukać możliwości tego, że komornik nie dowie się o istnieniu konta osoby zadłużonej. Zrobi to bez problemu.

Czy zatem konto ING jest często zajmowane przez komorników, czy też z jakiś względów nie cieszy się popularnością wśród egzekutorów?

ING konto bezpieczne od komornika?

Zagłosuj zgodnie ze swoim doświadczeniem i sprawdź Ranking Kont Bezpiecznych Od Komornika.

Dla Ciebie to jedno kliknięcie, dla osób nie znających banku i realiów jedyna możliwość, aby otrzymać wiarygodny sygnał, czy ING to konto bezpieczne od komornika.

Alternatywa dla ROR, czyli sposób na komornika

Wydaje Ci się, że wynagrodzenie za pracę przelewać możesz wyłącznie na rachunek bankowy typu ROR? Nic bardziej mylnego. Istnieją alternatywne sposoby, pozwalające jednocześnie zabezpieczyć wypłacaną pensję przez zajęciem na koncie w banku.

Jeśli jesteś ciekaw/ ciekawa jak działa najlepszy aktualnie sposób na konto bez komornika, zapoznaj się koniecznie z tym artykułem:

LINK

Ten sposób na uchronienie swoich pieniędzy przed komornikiem działa doskonale od września 2016 roku – skorzystało z niego ok. 1200 osób, które cieszą się dzięki temu wolnością od zajęcia komorniczego konta bankowego..

 

2 osób zareagowało na “ING konto bezpieczne od komornika?

 1. Zajęcie egzekucyjne Szczegółowe informacje: Zajęcie z dnia: 03.08.2017
  Kwota do spłaty na dziś:1 866,72PLN Kwota egzekwowana: 1 866,72 PLN Środki zwolnione z zajęcia: 00 PL

  Kancelaria komornicza Jacek Bogiel,
  Celowo podaje nazwisko oraz nazwe tej kancelarii, poniewaz sama proba kontaktu z nimi jest w zasadzie niemozliwa. Przebywm obefcnie poza granicami kochanej mojej ojczyzny, wiec pozostal mi tylko kotakt telefoniczny oraz elektroniczny. Tylkot w jeden dzien wydalem ok 60 zl probujac nawiazac dialog. Od rana do wieczora nikt nie odebral telefonu ode mnie. Dzwonilem na 3 udostepione numery, na odpowiedz e-mail nawet nie licze.
  Dlug zrobilem sam wiec pretensje tylko moge miec do siebie, natomist proba kontaktu troszke byla wrecz upokarzajaca.

 2. Zajmują konto momentalnie. Jeśli ktoś uważa, że nie – jest albo źle poinformowany, albo w zmowie z kimś i coś z opowiadania takich bredni ma. NIE MA BANKU W POLSCE, KTÓRY NIE PODDAJE KONTA EGZEKUCJI.
  Jedynym rachunkiem jakiego komornik nie zajmie, to karta kredytowa, bo ona należy do banku. Ale taka “przyjemność” jest:
  a)kosztowna – przelewy wykonane z karty i wypłaty w bankomatach z karty są drogie (od 5 zł wzwyż uzależnione % od kwoty wypłaty)
  b)tylko płacić kartą można bez problemu
  c)jeśli ktoś ma komornika na karku, to trudno o wydanie karty kredytowej

Leave a Reply