Ciekwostki

Bilguun Ariunbaatar długi i licytacja komornicza

Celebryci problemy z komornikiem

Myślisz sobie, że kłopoty z komornikami dotykają tylko Ciebie? Nic bardziej mylnego. Dotykają również tzw. celebrytów, którzy jako osoby powszechnie znane mają jeszcze gorzej niż Ty – ich egzekucja komornicza staje się tematem publicznym. A oni sami obdarci z intymności – lokalizacja mieszkania jest bowiem podawana do wiadomości każdego, kto chce ją poznać.

Bilguun Ariunbaatar długi i komornik

Showman Bilguun Ariunbaatar, znany jako najsłynniejszy Mongoł w Polsce, stał się znany dzięki występom telewizyjnym “Szymon Majewski Show” i “HDw3D”. Można było go również „podziwiać” w programach o celebrytach “Twoja twarz brzmi znajomo” czy “Celebrity Splash!“. Nieliczni mogli oglądać sympatycznego Mongoła na żywo –  na deskach teatru w sztuce “Udając ofiarę”.

Niestety, z czasem propozycji oraz – co za tym idzie – pieniędzy było coraz mniej. Gdy doszły do tego kłopoty zdrowotne oraz obyczajowe (afera z dilerem gwiazd) Bilguun Ariunbaatar całkowicie zniknął z ekranów. A tym samym stał się jednym z wielu efemeryd celebryckich. Takich, które na czołówki tabloidów powracają tylko wówczas, gdy mówimy o głośnym skandalu. W tym przypadku skandalu nie ma, ale jest zajęcie komornicze nieruchomości.

Licytacja komornicza mieszkania Bilguuna Ariunbaatara

Wystawione na licytację mieszkanie ma ponad 90 metrów kwadratowych i mieści się na warszawskim Wilanowie. Składa się z miedzy innymi z salonu z kuchnią, dwóch sypialni, osobnej od WC łazienki. Wartość mieszkania oszacowana została na ponad 900 tysięcy złotych. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 3/4 tej sumy, czyli ponad 680 tys. złotych:

Bilguun Ariunbaatar długi
zdj.1. pierwszy termin licytacji komorniczej mieszkania celebryty

Bilguun Ariunbaatar też miał szansę wyjść z długów

Jak widać, kłopoty z komornikiem i egzekucją komorniczą nie dotykają tylko i wyłącznie szarego dłużnika. Okazuje się, że nawet osoby znane, którym teoretycznie łatwiej jest porozumieć się z wierzycielami i nie dopuścić do najgorszego – licytacji komorniczej nieruchomości – mają z tym kłopot. Sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby za negocjacje z bankiem wzięli się fachowcy (sprawdź, w jaki sposób można uratować mieszkanie od licytacji komorniczej). 
Pamiętaj , że z nawet najgorszych długów i zajęć komorniczych można wyjść. Pod warunkiem, że posiada się wiedzę, w jaki sposób to zrobić. Dlatego zamiast załamywać ręce – zmierz się ze swoimi koszmarami i sprawdź, jak możesz wyjść z długów. Skorzystaj z najskuteczniejszej pomocy dla zadłużonych z komornikiem.

Dodaj komentarz