kredyt z komornikiem

Pożyczka z komornikiem

Posted on
najlepsza pozyczka z komornikiem

Pożyczka z komornikiem, to produkt, którego z świecą w ręku szukać. Poniżej przedstawiamy nasz ranking pożyczek ratalnych dla osób zadłużonych. 1. Rapida Złóż wniosek Max kwota:15000 zł Ilość rat:36 Max RRSO:49.90%. Darmowa:NIE 2. Profi Credit Złóż wniosek Max kwota:25000 zł Ilość rat:48 Max RRSO:258.29%. Darmowa:NIE Pożyczka z komornikiem istnieje Wiemy, że pożyczka z komornikiem jest […]

Zajęcie rachunku bankowego

Ranking kont bezpiecznych od komornika

Posted on
najlepsze konta bankowe bez komronika

Jak to możliwe, że jednemu dłużnikowi komornik zajmuje konto bankowe w ciągu tygodnia, a drugi, mający kilka egzekucji jednocześnie,  cieszy się swobodą w korzystaniu ze swojego konta bankowego latami? Odpowiedź jest banalna: są banki, w których konta komornicy zajmują od razu, a są banki do których komornicy zaglądają sporadycznie. Ranking kont bezpiecznych od komornika Pomóż […]

Komornik

Komornik skazany za 4 grzechy

Posted on

Czy jako dłużnikowi wydaje Ci się, że komornik może wszystko, a przekroczenie uprawnień przez komornika zawsze uchodzi egzekutorowi na sucho? Tym bardziej musisz to przeczytać. Sądy Rejonowe w Legnicy i Zgorzelcu oraz Sąd Okręgowy w Świdnicy udowadniają, że komornik też człowiek i kara za przewinienia go nie ominie.

Ciekwostki

Ich troje z komornikiem w tle

Posted on

Jak donoszą ostatnimi czasy media oraz większość portali plotkarskich, pojawiła się wiadomość o tym, że byli członkowie zespołu muzycznego „Ich troje”, Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa popadli w spore długi. Na tyle, że ten drugi został „zmuszony” do ogłoszenia upadłości.

Aktualności o komornikach

Koszty komornicze 2019

Posted on
Komornik - koszty zajęcia

Jeśli zastanawiasz się, jak w 2019 roku kształtują się koszty komornicze – nie jesteś sam. Tysiące osób każdego dnia rozważa, ile z ich pieniędzy faktycznie trafia do wierzyciela, a ile zabiera komornik. Jakie są koszty komornicze od każdej złotówki przechodzącej przez jego ręce. 5 / 5 ( 2 votes )